Intencje Mszy Św.: 10-16.06.2024 r.

Poniedziałek:

18:00-Za+Janinę i Jana Walas;

Wtorek:

7:00-O Boże błogosławieństwo w rodzinach Hara i Luru-Skorupski;

18:00-Za+Rozalię i Jana Tyrka, rodziców: Franciszka i Zofię;

Środa:

7:00-Dziękczynna w Bogu wiadomej intencji;

18:00-Dziękczynno błagalna: W intencji Róży Kobiet naszej Parafii- O zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę MB dla członkiń i ich rodzin;

Czwartek:

7:00-Za+Andrzeja Przebindę;

18:00-Dziękczynno błagalna: W 13 roczn. urodzin Laury;

Piątek:

7:00-Za duszami w czyśćcu cierpiącymi;

18:00-Dziękczynno błagalna: W 50 roczn. urodzin Renaty;

Sobota:

8:00-Za+Alinę Kot;

18:00-Dziękczynno błagalna: W 15 roczn. małżeństwa Agnieszki i Adama Jachymczyk;

NIEDZIELA:

8:00-Za+Helenę i Jana Kruk;

10:00-Za+Andrzeja Dyna;

16:00-Za+Józefa i Helenę Wsołek, Zofię i Władysława Rożek w rocznicę śmierci;

X NIEDZIELA ZWYKŁA- ODPUST PARAFIALNY -9.06.2024 r.

Przeżywamy dzisiaj Odpust naszej Parafii ku czci NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA. Suma odpustowa z procesją o godz. 11:30, którą odprawi i powie kazanie ks. Mgr Zygmunt Robert Berdychowski CM. Dyrektor Liceum w Piekarach.

Przed nami kolejne nabożeństwa czerwcowe, podczas których uwielbiamy Boże Serce. Weźmy w nich udział, potwierdzając w ten sposób naszą miłość do Boga i gotowość wynagradzania za grzechy nie tylko nasze, ale i całego świata, prosząc o opiekę dla całej naszej Parafii, której patronuje.

• We wtorek – wspomnienie św. Barnaby, apostoła.
    • W czwartek przypada również – św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.
    • W piątek – bł. Michał Kozala, biskupa i męczennika.

W czwartek o godzinie 19:00 – serdecznie zapraszamy na drugie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie w Liszkach.

W czwartek zakończyliśmy procesję w ramach Oktawy Bożego Ciała. Dziękujemy Panu Bogu za możliwość świętowania i za piękną pogodę. Dziękujemy wszystkim osobom, które tak licznie uczestniczyli w procesjach. Dziewczynkom sypiącym kwiaty, chłopcom z dzwoneczkami i ich rodzicom. Dzieciom, które w tym roku przystąpiły do I Komunii. Służbie Liturgicznej, niosącym feretrony i chorągwie, strażakom i panom niosącym baldachim. Jest to piękny wyraz naszej wiary. Bóg zapłać za wszystko.

W sobotę o godz. 11.00 w Łagiewnikach odbędą się uroczystości zakończenia Kongresu Eucharystycznego Archidiecezji Krakowskiej oraz beatyfikacja księdza Michała Rapacza. Gorąco zachęcamy do udziału w tych uroczystościach.

PROBOSZCZ

ks.  Jacek Strzelecki E.c.

wyśw. 1988

Kontakt: