W dniu 7 grudnia 2022 r. Święty Mikołaj zaprasza wszystkie dzieci do Szkoły Podstawowej w Rącznej na godz. 10.00. Święty Mikołaj odwiedzi szkołę wraz ze swoimi pomocnikami – Strażakami. Jeżeli nie będzie wystarczająco dużo śniegu dla sań Mikołaja, przyjedzie on wraz ze Strażakami ich nowym wozem strażackim.

Wszystkie dzieci, nawet te najmłodsze, które przyjdą do szkoły zobaczyć się z Mikołajem, otrzymają słodki upominek i będą mogły wejść do wozu strażackiego. Zajęcia lekcyjne w tym dniu będą tak zorganizowane dla uczniów, aby to spotkanie się udało i było niezapomniane. Dzieci przedszkolne i szkolne uczestniczą w spotkaniu pod opieką nauczycieli. Dzieci młodsze nie uczęszczające jeszcze do przedszkola niech będą pod opieką jednego z rodziców.

Serdecznie zapraszam.

Jutro, w poniedziałek zapraszam na roraty o godz.17:00 na celebrację kandydatów do bierzmowania z klasy 7-8, dzieci klasy 3 oraz wszystkie chętne dzieci, które chcą pokazać Jezusowi, jak licznie na niego czekają w Rącznej. W poniedziałek nagrodzę dzieci, które przyjdą z lampionami, a od wtorku będziemy losować figurki Dzieciątka.

Od poniedziałku odprawiane będą w naszym kościele Roraty o godz. 17. Dzieci zapraszam z lampionami. W poniedziałek po roratach nagrodzę dzieci, które przyjdą z pomysłowymi lampionami.

Zapraszam gorąco do licznego uczestnictwa.  Dzieci, które przyjdą jutro z lampionami  niech przyniosą na roraty podpisane karteczki z napisaną propozycją: Jakie działania mamy podejmować w Adwencie by być uczniami Pana Jezusa?